محدودیت حساب پرفکت مانی

۴ بازديد

سیستم مالی پرفکت مانی در تبدیل و انتقال ارز بسیار کارآمد عمل کرده است و برخلاف سرویس های پرداختی دیگر مثل ویزا و مسترکارت که تحریم های را برای ایران اعمال کردند ، پرفکت مانی برای کاربران ایرانی محدودیتی قائل نشده است . این سیستم رابط کاربری ساده و اقدامات امنیتی بالای دارد و دسترسی به تراکنش های بین المللی با خرید ووچر پرفکت مانی را نیز ممکن کرده است . همانطور که میدانید هر سرویس پرداختی یه سری محدودیت های دارد . ما در این مقاله می خواهیم در مورد محدودیت حساب پرفکت مانی perfect money صحبت کنیم ، با تلماتو همراه باشید.

 

انواع حساب پرفکت مانی perfect money

پرفکت مانی امکان ایجاد دو حساب مختلف با ویژگی های متفاوت را برای کاربران ایجاد کرده است و کاربران با توجه به نیاز خود ، حساب مورد نظرشان را ایجاد و از خدمات پرفکت مانی می توانند استفاده کنند.

حساب شخصی

این نوع حساب برای افراد عادی در نظر گرفته شده است و اگر شما حساب شخصی می خواهید ، زمان ثبت نام باید ، افتتاح حساب به صورت شخصی را انتخاب کنید.

حساب تجاری

حساب تجاری یکی دیگر از انواع حساب پرفکت مانی است با استفاده از این حساب که بیشتر شرکت ها و سازمان های که نیاز به پرداخت های با مبالغ بالا دارند و همچنین انتقال پول در سطح بین الملل می خواهند داشته باشند ، باید از حساب تجاری استفاده نمایند . با ایجاد حساب تجاری مدیران شرکت ها می توانند همزمان چندین تراکنش و انتقال وجه را انجام دهند.

 

 

سطح حساب کاربری در پرفکت مانی

محدودیت حساب پرفکت مانی perfect money بسته به نوع حساب ، از نظر سطح دسترسی محدودیت های خواهید داشت . به این نکته توجه کنید که سطح حساب کاربری در پرفکت مانی جدای از انواع حساب پرفکت مانی است . سطح حساب کاربری به سه گروه تقسیم می شود

 

سطح معمولی

تمام مشتریانی که در سایت پرفکت مانی ثبت نام انجام می دهند ، در سطح معمولی قرار می گیرند . کاربران در این سطح محدویتی از نظر دریافت خدمات پرفکت مانی نخواهند داشت. محدودیت حساب پرفکت مانی perfect money فقط در مورد میزان کارمزد پرداختی آنها اعمال خواهد شد . میزان کارمزد برای کسانی که وریفای حساب پرفکت مانی انجام داده اند 0.5% است و برای حساب های وریفای نشده 1.99% است .

 

سطح ویژه

برا رسیدن به سطح ویژه ، کاربر باید به مدت یکسال در پرفکت مانی فعالیت داشته باشد و گردش مالی کاربر به مقدار 100 هزار دلار برسد ، تا پرفکت مانی این ارتقا سطح را برای کاربر اعمال کند و برای داشتن سطح ویژه حتما باید وریفای حساب پرفکت مانی را انجام داده باشید . با ارتقا به این سطح میزان کارمزد پرداختی نیز کاهش میاد و سطح ویژه برای افرادی مناسب است که تراکنش های زیادی انجام می دهند و این مورد را می توان یکی دیگر از محدودیت حساب پرفکت مانی perfect money به حساب آورد.

 

سطح حساب کاربری در پرفکت مانی

 

سطح همکاری

سطح همکاری فقط برای دارندگان حساب حقوقی وریفای شده در دسترس است و از محدودیت حساب پرفکت مانی perfect money می توان نام برد. افراد عادی و حتی دارندگان سطح ویژه نیز به این سطح دسترسی ندارند. صاحبان کسب و کارها ، پلتفرم های مبادله ارزهای دیجیتال و .. از این سطح کاربری می توانند بهره ببرند. این نوع از سطح کاربری دارای کارمزد بسیار پایینی است و سود سالانه خوبی برا مشتریان خود پرداخت می کند . با ارتقا به سطح همکاری می توانید پرداخت های b2b خود را به راحتی انجام دهید .

 

 

 

مزایایی حساب پرفکت مانی :
.
ادامه مطلب

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.