آموزش خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت

۴ بازديد

با روش های متعددی امکان خرید پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت مانی وجود دارد ، یکی از این روش ها استفاده از ویزا کارت است . پرفکت مانی یه سرویس پرداخت آنلاین است و فعالیت چشمگیری در سال های اخیر داشته است و از طرفی ویزا کارت و مسترکارت یک بانک فیزیکی است ولی در فضای آنلاین نیز فعالیت زیادی دارند. در ایران به دلیل تحریم های اعمال شده ، کاربران نمی توانند از خدمات ویزا کارت و مسترکارت استفاده کنند و از آن جای که پرفکت مانی حمایت خوبی از کاربران ایرانی دارد ، بنابراین خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت می تواند مشکل معامله گران در عرصه بین الملل را رفع نمایید ما در این مقاله میخواهیم آموزش خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت را ارائه بدهیم ، پس با تلماتو همراه باشید.

 

انواع روش های خرید پرفکت مانی perfect money

برای خرید و شارژ حساب پرفکت مانی روش های مختلفی وجود دارد . در ادامه به متداواترین این روش ها اشاره شده است .

 

شارژ حساب پرفکت مانی

 

خرید پرفکت مانی از طریق سایت ها

در داخل کشور سایت ها و صرافی های معتبر زیادی وجود دارند که بصورت آنلاین و هم حضوری شارژ حساب پرفکت مانی را انجام می دهند ، سایت تلماتو از امینترین سایت های فعال در این حوزه می باشد . همچنین با تلماتو می توانید خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت را نیز داشته باشید.

 

خرید پرفکت مانی از طریق ارز دیجیتال

از خدمات رایج صرافی ها و سایت های فعال در این زمینه ، شارژ حساب پرفکت مانی perfect money با ارز دیجیتال از جمله بیت کوین است . در این مورد می توانید مقاله با عنوان ” انتقال بیت کوین به پرفکت مانی ” را مطالعه نمایید.

 

خرید پرفکت مانی با حواله بانکی

برای واریز ارز به حساب پرفکت مانی perfect money می توانید از حواله بانکی نیز استفاده کنید . این روش برای مبالغ بالا استفاده می شود و همچنین این نکته را بخاطر داشته باشید در مواد خاص از این روش بهره ببرد چرا که زمان بر بوده و برای معاملات عادی توصیه نمی شود.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت

سایت تلماتو علاوه برا موارد ذکر شده ، شارژ حساب پرفکت مانی perfect money با ویزا کارت و مسترکارت نیز انجام می دهد که مراحل خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت در ادامه همین مقاله ذکر شده است .

 

 

 

نحوه خرید پرفکت مانی با ویزا کارت

برای شارژ حساب پرفکت مانی perfect money با ویزا کارت و مسترکارت ، در آغار باید یک صرافی یا سایت معتبر پیدا کنید . سپس مراحله آموزشی زیر را برای خرید را اجرا نمایید و از آنجای که در داخل کشور رابط کاربری هر وب سایت متفاوت است ، به این دلیل ما از یک صرافی خارجی برای آموزش مراحل خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت بهره بردیم .

 

مرحله اول : به سایت bestchange.com مراجعه نمایید . در این سایت روی عبارت Exchange کلیک کنید .

 

خرید پرفکت مانی

 

مرحله دوم : لیستی طولانی از ارز های دیجیتال ، بانک های مجازی مختلف اورده شده است . در لیست سمت چپ روی گزینه bankman کلیک کنید .

 

خرید پرفکت مانی با زویزا کارت

 

مرحله سوم : در ادامه گزینه Visa Card و Master با واحد ارزی مورد نظر خودتان را پیدا و آن را انتخاب نمایید.

 

خرید پرفکت مانی

 

مرحله چهارم : در سمت راست در قسمت جستجو perfect money را سرچ کنید و آن را براساس واحد ارزی مورد نظر انتخاب نمایید .

 

خرید پرفکت مانی با ویزا کارت

 

مرحله چهارم : و بخش میانی صفحه ، کادری برای وارد کردن مبلغ مورد نظرتان برای انتقال از ویزا کارت و مسترکارت به پرفکت مانی وجود دارد . در این قسمت مبلغ دریافتی پرفکت مانی به ازای وجه پرداختی را خواهید دید .

 

خرید perfect money

 

مرحله پنجم :
.
. ادامه مطلب

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.