چگونه از اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید در بایننس مطلع شویم

۱۰ بازديد

با گسترش محبوبیت یک برنامه کریپتوکرانسی جدید ، راه برای کسب سود بیشتر برای کاربران ایجاد میشود . بنابران کاربران به دنبال راه های هستند تا از لیست جدید ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس مطلع شوند ، چرا که با اضافه شدن یک ارز دیجیتال جدید به صرافی بایننس به اعتبار ارز جدید افزوده می شود چون صرافی بایننس قبل از لیست شدن ارز جدید ، معتبر بودن آن را تایید میکند . بنابراین همین امر معامله گران را مشتاق به معامله در این صرافی میکند . رمز ارزهای جدید به محض عرضه و انتشار رشد بالای در همون لحظات اولیه دارن و تریدرها نیز به دنبال آگاهی از اخبار لیست شدن ارزهای دیجیتال جدبد و ورود سریع به این بازار را خواهان هستند . ما در تیم تلماتو با ارائه راه های اطلاع از لیست ارزهای جدید در صرافی بایننس و همچنین احراز هویت شما در این صرافی راه ورود به این معاملات را برایتان هموار کردیم .

 

وریفای بایننس

 

راه های اطلاع از اضافه شدن ارزهای جدید در صرافی بایننس

کاربران به دنبال این هستند تا بدانند که چه ارزی و در چه زمانی در صرافی بایننس لیست می شود و اگر ارز جدید در صرافی دیگری لیست شده و ترید آن در جریانه سریع خریداری بکنند و تا از این شیوه و با لیست شدن در صرافی بایننس و تقاضای که برای آن ایجاد شده بتوانند به سود قابل توجهی دست پیدا کنند. ما در این مقاله سه راهکار اصلی که شما می توانید با استفاده آنها از لیست شدن ارزهای جدید در صرافی بایننس مطلع شوید ، بررسی خواهیم کرد و نکاتی که برای استفاده از فرصت آربیتراژ یا همان کسب سود از تفاوت قیمت هم‌زمان یک دارایی بین دو یا چند بازار ، برای شما توضیح خواهیم داد .

 

راه های اطلاع از ارزهای جدید در بایننس

 

اطلاع از اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید در بایننس از طریق وب سایت

در ابتدا ، وارد سایت رسمی بایننس به آدرس Binance.Com شوید و در صفحه اطلاعیه ها یا Announcement با نشانی binance.com/en/support/announcement بروید و روی عنوان اطلاعیه ها کلیک کنید تا از متن آن اطلاعیه ها با خبر شوید . در این صفحه همه پیام ها و اطلاعیه های رسمی بایننس درج می شود . از مهمترین اعلان ها و پیام ها که امکان مشاهده آن است لیست ارزهای دیجیتال جدید می باشد که با عنوان New Cryptocurrency Listing می تواند بینید .

 

راه های اطلاع از ارزهای جدید

 

اگر شما روی لینکی که زیر همین عنوان با متن Binance Will List Gitcoin (GTC) مشخص شده است کلیک کنید ، صفحه ای برای شما باز خواهد شد که اطلاعات کامل در مورد ارز جدید را به شما خواهد داد . در این قسمت تاریخ لیست شدن و زمان دقیق ورود ارز جدید به لیست صرافی بایننس آورده شده است . در ادامه مطلب توضیحات لازم برای شروع معاملات ارز جدید ذکر شده و زمان برداشت آن ، در ادامه مشخص خواهد شد . این زمان خیلی مهم است چرا که وقتی ارز جدیدی لیست شود همان لحظه امکان واریز و برداشت برای آن وجود ندارد.

کاربران با آگاهی از اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در بایننس به دنبال آن هستند تا با رفتن به صرافی دیگر این ارز را خریداری کنند و دوباره به صرافی بایننس برگشته و این ارز را به حساب کاربری خود وارد نمایند و با بیشتر شدن قیمت ارز جدید کسب سود کنند . و یا اینکه از صرافی بایننس برداشته به صرافی دیگر ببرند و اگر قیمت همین ارز در آن صرافی بالا باشد به فروش برسانند و از این امکان آربیتراژ استفاده کرده و به سود بیشتری دست پیدا کنند.

مشکلی که در این روش وجود دارد با رفرش متداول صفحه شما نمی توانید از اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در بایننس مطلع شوید ، برای رفع این مشکل می توانید از ابزارهای Visual Ping یا Change Detection استتفاده کنید و از تغییرات لحظه ای سایت بایننس مطلع شوید. با وارد کردن آدرس یا URL مربوط با صفحه اطلاعیه ارزهای جدید بایننس در این ابزارها متن مورد نظر را انتخاب کنید و از ابزار بخواهید تا ایمیلی برا هر پنج دقیقه یکبار برای شما ارسال کند و به این صورت از تغییرات لحظه ای سایت باخبر خواهید شد .

 

مطالب پیشنهادی آموزش شرکت و خرید عرضه اولیه در صرافی بایننس Binance
 

 

اطلاع از اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید در بایننس از طریق توییتر

دومین راهکار برای اطلاع از اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در بایننس فالو کردن این صرافی در شبکه های اجتماعی می باشد.

 

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

مقالات بیشتر در تلماتو

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.